Plasti Dip

Plasti Dip

Plasti Dip v spreji umožňuje veľmi jednoduché a praktické nanášanie.
Vytvára gumovú vrstvu, ktorá chráni podklad a navyše dodáva zaujímavý efekt.
Plasti Dip spreje sú dostupné v rôznych farbách.
V ponuke aj spreje Plasti Dip Metalizer pre dosiahnutie metalického odlesku  a tiežPlasti Dip Pearlizer pre perleťový efekt, Plasti Dip Smoke pre dymový efekt, Plasti Dip Glossifier pre dodanie lesku a Plasti Dip Primer (základný náter) pre zvýšenie priľnavosti odstrániteľnej farby Plasti Dip.
Odolný voči vplyvom počasia a  UV-žiareniu, vodotesný, bez silikónu.Po zaschnutí trvalo pružný, bez zápachu. Jednoducho odstrániteľný
Viacúčelový syntetický gumový náter s vysokou flexibilitou, ktorý sa dá jednoducho nanášať na očistený a odmastený povrch pomocou tohoto aerosólového rozprašovača.
Výdatnosť jedného spreja je pri cca štyroch vrstvách približne 0,5 - 0,6 m^2. Plasti Dip odoláva vlhkosti, kyselinám, treniu a poveternostným vplyvom.
Možnosti využitia Plasti Dip-u sú široké ako v interiéri, tak aj exteriéri. Plasti Dip je priľnavý na kov, drevo, sklo, textil, plasty, gumu a betón. Vrstva Plasti Dipu navyše poskytuje ochranu voči korózii a ponúka protišmykové a elektroizolačné vlastnosti.
Plasti Dip zostane pružný a nezačne sa trhať či praskať ani za extrémnych okolností, práve vďaka jeho až 430% maximálnemu predĺženiu a teplotnému rozsahu použitia od -34°C do 93°C.

Ak máte záujem o farby v litrových baleniach na striekanie kontaktujte nás emailom alebo telefonicky.


Porovnávač produktov (0)


Plasti Dip - prime

Plasti Dip - prime

Plasti Dip je viacúčelový syntetický gumový náter s vysokou flexibilitou, ktorý sa dá jednoducho n..

16,79€ Bez DPH: 13,99€

Zobrazuje sa 1 až 1 z 1 položiek (1 stránok)